• +420 353 034 126
  • info@3mar.cz

Vyrábíme rozváděče pro celou řadu elektronických systémů, elektromontáže a výstavbu slaboproudých i silnoproudých rozvodů, řízené pohony motorů výrobních linek, čerpadel, ventilátorů, atd.

Při výrobě rozvaděčů preferujeme rakouského výrobce tohoto sortimentu firmu Schrack. Pokud jsou zákazníkem požadovány specifické parametry na výrobce (např. dodržení standardů a zvyklostí zákazníka), dodáváme rozvaděče dalších výrobců. Při speciálních požadavcích vyrábíme rozvaděče tzv. na míru, jako jsou nadstavbové skříně již existujících el. rozvoden apod.

Typy rozvaděčů a vnitřní výbava jsou specifikovány projektem. Pro vnitřní vybavení používáme značkové komponenty od ověřených dodavatelů jako Schrack, Weidmuller, Wago, OEZ, Schneider Electric, Siemens, Lapp Kabel apod. Pro extrémní klimatické podmínky vyrábíme rozvaděče s klimatizací nebo s topením. Ke každému rozvaděči je vystaveno Osvědčení o jakosti a kompletnosti výrobku.

Před expedicí provádíme 100% kontrolu elektrického zapojení rozvaděčů, funkční a přejímací zkoušky FAT (Factory Acceptance Test).