• +420 353 034 126
  • info@3mar.cz

Stejnou pozornost věnujeme oblasti ostatních informačních systémům a sítí, jakými jsou systémy společných televizních rozvodů, kamerové dohledové systémy, datové rozvody a sítě, docházkové a vstupní systémy a mnoho dalších slaboproudých systémů.

Navrhujeme a dodáváme optimální řešení pro výstavbu rozvodů televizního signálu a systémů interaktivní televize (STA - systémy společných televizních rozvodů).

V rámci řešení strukturované kabeláže (STK - strukturovaná kabeláž, datové rozvody a sítě) nabízíme návrh a odbornou instalaci pro výstavbu rozvodů datových a telefonních sítí včetně využití nových technologií cat.6 a cat.7.

Pohodlný přístup do objektu (pracoviště, parkoviště, hotelový pokoj, atd.) nebo také omezení přístupu do určitých částí objektu (např. sportovní areál, muzeum) vám usnadní systémy pro řízení přístupu (ACCESS - docházkové a vstupní systémy).

K monitorování objektů nebo pozemků, poslouží systémy průmyslové televize (CCTV - kamerové dohledové systémy) jak v analogovém, tak i v IP provedení.

SOUND - ozvučení

INFO – multimediální informační a prezentační systémy

Řešení zdravotní a bezpečnostní podpory ve snaze pomoci např. starým lidem získat péči, kterou potřebují, přinášejí systémy zdravotní a nouzové signalizace (ZS).